OP Financial Group

OP Financial Group, įkurta 1902 m., yra kooperatinė finansinių paslaugų grupė, kurią sudaro nepriklausomi kooperatiniai bankai ir grupės centrinis kooperatyvas su dukterinėmis įmonėmis, veikiančiomis solidariosios atsakomybės principu.

„OP Financial Group“ verslo segmentai yra bankininkystė, ne gyvybės draudimas ir turto valdymas.

OP bankininkystė yra didžiausias grupės verslo segmentas, teikiantis klientams platų ir visapusišką produktų ir paslaugų asortimentą. Bankininkystė skirstoma į Privačių klientų, Verslo klientų, Rinkų ir Baltijos šalių sektorius.

Kalbant apie verslo klientus, OP teikia paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms, didelėms korporacijoms ir organizacijoms bei asociacijoms. Savo klientams teikiame platų finansavimo, mokėjimo operacijų ir grynųjų pinigų valdymo, investavimo, rizikos valdymo ir verslo plėtros paslaugų spektrą. Mes visada pritaikome sprendimus pagal mūsų verslo klientų poreikius.

OP investuoja į tarptautinių paslaugų pajėgumus atsižvelgdama į klientų poreikius, jiems svarbiose rinkose, o tai reiškia, kad plėsdama veiklą Baltijos šalyse, OP bendradarbiaus su kruopščiai atrinktais stipriais vietiniais žaidėjais.

Mes palaikome įmonių verslo augimą ir investicijas, pateikdami individualius finansavimo sprendimus, kurie diversifikuoja mūsų verslo klientų kapitalą ir finansavimo struktūrą. Mes padedame savo klientams valdyti rizikas, analizuodami įvairius kapitalo sprendimus ir rinkos bei aktyvų ir įsipareigojimų valdymo rizikas.

Mūsų finansavimo sprendimai apima paskolas, garantijas ir lizingo bei faktoringo sprendimus. Be to, siekiame rasti klientams tinkamiausius sprendimus efektyviam ir produktyviam grynųjų pinigų valdymui, kuris yra svarbi įmonės finansų valdymo dalis. Savo klientams teikiame pinigų srautų ir valiutos pozicijų valdymo, trumpalaikių apyvartinių lėšų ir laikinai nepanaudotų lėšų valdymo sprendimus.

OP yra pirmaujanti Suomijos ne gyvybės draudimo rinkos dalyvė, teikianti savo privatiems klientams ir verslo bei instituciniams klientams įvairius kompleksinio draudimo sprendimus. OP ne gyvybės draudimo klientus aptarnauja Privačių klientų, Verslo klientų, Baltijos šalių ir Sveikatos ir gerovės padaliniai. OP ne gyvybės draudimo paslaugas teikia OP Insurance, A-Insurance, Europalainen Insurance Company.

Turto valdymo srityje teikiame įvairias paslaugas ir produktus, susijusius su investiciniu draudimu, investiciniais fondais, teikiame savo nuožiūra ir patariamuosius įgaliojimus. OP tikslas – rasti idealų sprendimą kiekvieno kliento taupymo ir investicijų poreikiams. Turto valdymo paslaugas klientams teikia Privačių klientų, Verslo klientų, Investicijos ir turto valdymo produktų padaliniai.

Susisiekite su mumis

+370 5 2472075
info@opbank.lt
Konstitucijos pr. 29,
4 aukštas, Vilnius