OP Grupė

"OP Corporate Bank plc" grupė – tai Suomijos finansinių paslaugų kompanija, teikianti bankininkystės, ne gyvybės draudimo ir turto valdymo paslaugas.

Bankininkystės sektoriuje "OP Corporate Bank plc" kaip savo banką renkasi didelės ir vidutinės įmonės – Suomijoje pagal kreditus išduotus juridiniams asmenims "OP Corporate Bank plc" užima antrą vietą. "OP Corporate Bank plc" grupės teikiamų finansinių, investicinių ir atsiskaitymų pervedimų paslaugų įvairovė – labai didelė, banko paslaugomis naudojasi vietiniai bei tarptautiniai verslo klientai Suomijoje bei kaimyninėse šalyse. Visapusiškai gerindama darbą su klientais, išlikdama didžiųjų verslo klientų bankinių paslaugų lydere ir pritraukdama smulkiąsias verslo įmones, "OP Corporate Bank plc", kartu su kitais "OP Financial group" nariais bankais, ir toliau nuosekliai didins užimamą rinkos dalį.

Ne gyvybės draudimo rinkoje – "OP Corporate Bank plc" šiame finansų rinkos segmente pirmauja tiek draudžiant privačius, tiek institucinius klientus, kuriems siūlo daug įvairių draudimo paslaugų produktų. Taip pat "OP Corporate Bank plc" savo namų rinkoje užima pirmąją vietą pagal pasirašytas draudimo įmokas. "OP Corporate Bank plc" tikslas – stiprinant bendradarbiavimą su kitomis grupės įmonėmis. didinti savo rinkos dalį siūlant klientams naujus patrauklius draudimo produktus.

Turto valdymo bendrovė valdo institucinių ir privačių klientų turtą ir jos pagrindinis uždavinys – pelningai valdyti įvairių investicinių fondų portfelius. "OP Corporate Bank plc" Suomijoje valdydama daugiau kaip 35 milijardus eurų investicijų pirmauja tarp bendrovių turto valdytojų.

"OP Financial group" sudaro pagrindinė grupės įmonė „"OP Corporate Bank plc" Bank“ plc ir jos antrinės įmonės:„"OP Corporate Bank plc" Insurance“ Ltd, „A-Insurance“ Ltd, „Euroopalainen Insurance Company“ Ltd, "OP Corporate Bank plc" Asset Management” Ltd, “OP Corporate Bank plc" Property Management” Ltd ir “OP Corporate Bank plc" Corporate Finance” Ltd.

Visoje grupėje dirba daugiau kaip 3000 darbuotojų.

Susisiekite su mumis

+370 5 2472075
info@opbank.lt
Konstitucijos pr. 29,
4 aukštas, Vilnius