Strategija ir Vertybės

Mūsų namų rinka – Suomija ir jos šalys kaimynės. Mes labai gerai pažįstame savo klientus ir žinome jų poreikius. Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas, todėl su visais savo klientais siekiame sukurti gerus verslo santykius.

"OP Corporate Bank plc" paslaugas teikia lanksčiai, greitai ir dirba taip, kad klientas sugrįžtų. Nuolatos tobuliname ir plečiame savo paslaugų tinklą tiek Suomijoje, tiek kaimyninėse šalyse. Įvairiuose rinkos segmentuose savo galimybes pasiūlyti klientams daugiau reikalingų paslaugų ir produktų sustipriname bendradarbiaudami su vietiniais ir tarptautiniais partneriais – aukščiausio lygio profesionalais.

"OP Corporate Bank plc" konkuruoja rinkoje keldama darbuotojų kvalifikaciją ir kurdama itin kokybiškus produktus. Esame konkurencingi todėl, kad pirmenybę teikiame klientų poreikiams, greitai ir lanksčiai reaguojame į jų pageidavimus, siūlome pažangiausias finansų rinkų paslaugas.

"OP Corporate Bank plc", būdama "OP Financial group" dalis, yra sukūrusi plačiausią aptarnavimo tinklą ir turi daugiausiai klientų Suomijoje.

Kuriame vertę kartu

 

Strategija trumpai

Įsipareigojame

"OP Corporate Bank plc" grupė strategiją atnaujino 2012 m. rudenį.  

Susisiekite su mumis

+370 5 2472075
info@opbank.lt
Konstitucijos pr. 29,
4 aukštas, Vilnius