Nuo 2021 m. lapkričio 1 d. įsigalioja nauji OP Corporate Bank plc Lietuvos filialo paslaugų įkainiai

[01.10.2021]

Norime informuoti, kad nuo 2021 m. lapkirčio 1 d. keisis OP Corporate Bank plc Lietuvos filialo paslaugų įkainiai.

Pagrindiniai pokyčiai:

Nuo lapkričio 1 d. paslaugų įkainiuose atsiranda nauji mokesčiai susiję su nauja paslauga OP Gateway, taip pat įkainius papildėme mokesčiais susijusiais su Grupės sąskaita, Sąskaitų atidarymu ne Lietuvoje registruotiems juridiniams asmenims, Pranešimų informacijos pateikimo ir tikslinimo skiltyse. Taip pat sujungėme Banko ir AB „OP Finance“ įkainius, dėl artėjančio AB „OP Finance“ prijungimo prie OP Corporate Bank plc.

Mažėja mokestis už Paklausimą ar pranešimą korespondentiniam bankui iki 30 Eur, nežymiai didėja mokesčiai už SWIFT‘o kopijos išdavimą iki 10 Eur, už Tarptautinio pervedimo informacijos tikslinimą, kai pervedimas išsiųstas iš Banko iki 30 Eur ir už Tarptautinio pervedimo atšaukimą, kai pervedimas išsiųstas iš Banko iki 30 Eur.

Su pasikeitusiais OP Corporate Bank plc Lietuvos filialo paslaugų įkainiais galite susipažinti interneto svetainės kairėje esančioje skiltyje “Paslaugos” -> “Bankas” -> “Banko paslaugų įkainiai”

Jeigu sutinkate su pakeitimais, jums nieko daryti nereikia. Nauji įkainiai įsigalios 2021 m. lapkričio 1 dieną. Primename, kad turite teisę nesutikti su pakeitimais ir iki 2021 m. spalio 31 d. neatlygintinai atsisakyti konkrečių paslaugų, kurių sąlygos keičiasi.

Pasirinkite metus