OP Corporate Bank tiki FC Hegelmann futbolo akademija

[08.09.2021]

Naujus mokslo metus ir naują sezoną FC Hegelmann futbolo akademija pasitinka su nauju partneriu - OP Corporate Bank Lietuvos filialu.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie FC Hegelmann akademijos veiklos plėtimo, talentų ugdymo bei treniruočių sąlygų gerinimo. Mūsų misija - skatinti tvarų klestėjimą, saugumą ir gerovę klientams bei regionui, kuriame veikiame. Tikimės, kad mūsų skirta parama prisidės prie vaikų užimtumo bei susidomėjimo sportu didinimo“, - sakė OP Corporate Bank Lietuvos filialo vadovė Erika Voverė.

Šiuo susitarimu taip pat džiaugėsi ir FC Hegelmann akademijos direktorius Dainius Šumauskas.

„Be abejonės smagu, jog nauji partneriai prisideda ne tik prie vyrų klubo, bet ir parodo norą remti vaikų futbolą. Džiugu, kad šia partnerystę dar labiau galėsime sustiprinti savo akademijos veiklą ir visi kartu siekti aukščiausių tikslų – tiek komandinių, tiek ugdant jaunuosius Lietuvos futbolo talentus“, - teigė D. Šumauskas.

„FC Hegelmann“ futbolo akademija kartu su partneriais reguliariai organizuoja vaikų futbolo turnyrus, kuriuose dalyvauja vaikų futbolo komandos iš visos Lietuvos ir net užsienio. Turnyrai yra atviri vaikams nuo 4 iki 12 metų. Per metus organizuojama iki 10 turnyrų, o viename turnyre dalyvauja per 40 komandų, t. y. per 600 vaikų. Ši iniciatyva prasidėjo 2013 m. ir kiekvienais metai didėja.