Užbaigėme lizingo bendrovės „OP Finance“ prijungimą prie banko

[01.11.2021]

„OP Corporate Bank“ spalio 31 dieną užbaigė antrinės lizingo bendrovės AB „OP Finance“ prijungimą prie banko ir atnaujino organizacinę struktūrą. Nuo šiol lizingo, veiklos nuomos ir įrengimų įsigijimo finansavimo paslaugas verslui teiksime banke.

„Organizacinės struktūros pertvarkymą įgyvendinome per keletą mėnesių – esu dėkinga komandai už susitelkimą ir pasiektą rezultatą. Taip pat dėkoju mūsų lizingo klientams už jų geranoriškumą šiame pereinamajame etape, kuriame jiems neišvengiamai tenka dalyvauti ir kuriems dar reikės pasikeisti savo valdomų transporto priemonių registracijos liudijimus“, – sako Erika Voverė, „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialo vadovė.

Visi lizingo bendrovės klientai nuo spalio 31 dienos automatiškai perkelti į banką – sutarčių persirašyti nereikia, o jų sąlygos – nesikeičia. Į banką dirbti perėjo ir visi „OP Finance“ darbuotojai.

Artimiausiu metu klientus informuosime asmeniškai, kaip konkrečiai ir nemokamai bus galima pasikeisti transporto priemonės registracijos liudijimą VĮ „Regitra“.

Perėmęs „OP Finance“ turtą ir įsipareigojimus, „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialas tapo vienu didžiausių lizingo rinkos dalyvių. Šių metų rugsėjo 30 dieną „OP Finance“ lizingo portfelis Lietuvoje sudarė 451 mln. EUR, bendrovė lizingavo daugiau nei 14 000 transporto priemonių, taip pat žemės ūkio technikos ir įrengimų, kuriuos toliau administruoja „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialas.

Struktūros atnaujinimas įvyko visose Baltijos šalyse. Latvijoje veikusi „OP Finance“ SIA prijungta prie „OP Corporate Bank“ Latvijos, o „OP Finance“ AS Estijoje – prie banko Estijos filialo.

Prašome susipažinti su išsamiais atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus dėl įvykusio reorganizavimo čia.